Psikologofisi.com nedir?

Psikologofisi.com, danışanların online terapi alabilecekleri bir platformdur. Kullanıcılar, sistemde online olan Psikologlardan; video ya da telefonla görüşerek anında psikolojik destek alabilirler.

NEDEN PSIKOLOGOFISI.COM’DA YER ALMALIYIM?

Lokal olarak tanınmak yerine tüm ülkede tanınırsınız.
Her ay 300.000 potansiyel danışanın adınızı ve fotoğrafınızı görmesi markalaşma hızınızı artırır. Dijital dünyadaki bilinirliğin geri dönüşü, offline dünyadakinden çok daha fazladır.

Nerede ve ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz.
Özellikle serbest çalışan bir psikologsanız Psikologofisi.com ile işinizi dijital dünyaya kolayca taşıyabilirsiniz. Sabah kaçta kalkıp akşam kaçta yatacağınıza sizin karar verdiğiniz bir iş yapış biçimi son derece insan odaklı ve muhteşem olmaz mıydı?

Takviminizdeki boş vakitlerinizi değerlendirirsiniz.
Daha fazla danışan görmek ve düzenli bir nakit akışına sahip olmak istiyorsanız bunu Psikologofisi.com olarak size sağlayabiliriz. Platformda çevrimiçi olduğunuz her gün mutlaka yeni bir danışanınız da olur.

Danışan ilişkileriniz için bir asistanınız olur.
Platformumuzdan görüştüğünüz danışanlarınızla olan tüm iletişim operasyonlarınızı (uygulanması gereken ölçekler, terapi gün ve saat değiştirme vb…) yürüten size özel bir asistan sayesinde sadece işinize odaklanabilirsiniz.

PSIKOLOGOFISI.COM'DA NASIL YER ALABİLİRİM?

Psikologofisi.com’da yer almak için ön yazınızı CV’niz ile birlikte bilgi@psikologofisi.com adresine gönderebilirsiniz. Yapacağımız değerlendirme ve ön görüşmeler olumlu geçerse sizden aşağıda belirttiğimiz paketlerden birisini seçmenizi isteyeceğiz.

PAKETLER VE FİYATLAR

BAŞVURU YAPIN

Platformumuzda uzman olarak yer almak isterseniz, ön yazınızı güncel CV'niz ile birlikte bilgi@psikologofisi.com adresine gönderebilirsiniz.

7/24 DESTEK HATTI