İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Beck Anksiyete testini psikologlarla ücretsiz yap

Beck anksiyete testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Anksiyete seviyenizi öğrenin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Beck Anksiyete Testi?

Beck Anksiyete Testi, bireylere anksiyete durumları hakkında fikir vermek adına geliştirilmiş bir testtir. Beck Anksiyete Ölçeği, her ne kadar kesin sonuç vermese de, hastalığın teşhisini hızlandırarak tedavi sürecinde büyük kolaylık sağlar.

Beck Anksiyete Testi ile Acaba Sorusunu Ortadan Kaldırın

Anksiyete, kaygı ile kendini gösteren bir rahatsızlıktır. Yaygın anksiyete bozukluğu söz konusu olduğunda, hastanın neredeyse bütün günü kaygıyla geçer. Birey, kendini bir türlü rahat hissedemez. Dolayısıyla bahsi geçen bireyin gündelik hayatı sekteye uğrar. Bu süreçte, kişinin aklında ciddi bir soru işareti bırakan ‘’acaba’’ kelimesi de beraberinde gelir. Beck Anksiyete Testi sayesinde, kaygı durumunuzla ilgili sorularınıza yanıt vermeniz mümkündür.

Psikolog Ofisi ile Beck Anksiyete Testi

Sahip olduğu kaliteli, deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikolog Ofisi, her türlü psikolojik destek sürecinde yanınızda olduğu gibi, Beck Anksiyete Ölçeği ile sorularınızı en doğru şekilde yanıtlamak için hazırdır. Psikolog Ofisi’nin Beck Anksiyete Testi ile tutarsız ve belirsiz sonuçlar veren testlere elveda deyin. Alanında uzman psikologların desteğiyle, anksiyete durumunuz hakkında en doğru sonuçlara ulaşın.

Beck Anksiyete Ölçeği Puanlama

Yapılan testte almış olduğunuz puanlar, anksiyete durumunuz hakkında bilgi verir. Bu durumun istisnaları mevcut olsa da, bu test sayesinde tanı süreci çok daha kolay hale gelir. Beck Anksiyete Ölçeği ile alabileceğiniz puanların değerlendirmesini ise kısaca şu şekilde ifade etmek mümkündür:

  • 8-15 puan: Hafif Seviyede Anksiyete
  • 16-25 puan: Orta Seviyede Anksiyete
  • 26-63 puan: Şiddetli Seviyede Anksiyete
Beck Anksiyete Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine