İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Terapiye Nasıl Başlarım?

İstediğiniz psikologu seçerek en uygun fiyatlarla hemen ister görüntülü ister sesli ister yazışarak online terapi alabilirsiniz.
psikologofisi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada kouşmaya başlayın.
1
Psikolog Seçin
Terapi almak istediğiniz psikoloğu seçin ve ücretsiz olarak hesabınızı açın.
2
Ödemenizi gerçekleştirin.
256 Bit SSL ile korunan güvenli sayfamızda kredi kartı ya da banka kartınızla ödemenizi yapın
3
İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan bağlanın!
Bir dakika içinde seçtiğiniz uzmanla görüntülü ya da sesli olarak online terapiye başlayın. İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan.
psikologofisi
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikologofisi.com Online Terapi Nedir?
Psikologofisi.com Psikologlarla danışanları buluşturan bir online danışmanlık platformudur. Platform...
Psikologofisi.com üzerinde hangi yollarla online terapi alabilirim?
Psikologofisi.com üzerinde yazılı, sesli ve görüntülü olarak destek alabilirsiniz.
Psikologofisi.com Online terapi benim için uygun mu?
Evet, Kriz durumları dışında geleneksel terapide işlenen bir çok konu online terapi yardımıyla da çö...
Ödemelerimi kredi kartıyla yapabilir miyim?
Evet, seans ödemelerinizi kredi kartlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.
Online terapi kimler için uygun değildir?
Online terapi şizofreni gibi ağır psikiyatrik bozuklukların atak dönemlerinde, disosiyatif bozuklukl...
Online terapiyi kullanmaya nasıl başlayabilirim?
Psikologofisi.com adresinden üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra uzmanımızı seçip 1 dakikadan kısa...
Kameralı & Sesli görüşerek psikologlarla konuşun!
Online Psikologlar
Online terapi ile dünyanın neresinde olursanız olun psikoloğunuzla görüntülü, sesli ya da mesajlaşma yoluyla görüşebilirsiniz.
Psikolog Ezgi Saydan
Çevrimiçi
Ezgi Saydan
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında
Merhaba, ben Ezgi Saydan. Üniversitede Psikoloji öğrenimime devam ederken Psikoloji' nin farklı alt alanlarına dair staj deneyimleri edindim. Ege Üniversitesi Psikiyatri Poliklinikleri ve Psikiyatri Servisleri, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anaokulu, Liman Psikoloji Danışmanlık Merkezi gibi köklü merkezlerde stajlarımı tamamladım. Öğrenciliğim sırasında İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında gönüllülük projesine katıldım. Öğrenci değişim programı aracılığıyla, Doğu Akdeniz Üniversitesi bünyesinde düzenlenen sempozyuma katılma, bu sayede kendime mesleki ve yeni kültürler tanıma anlamında katkıda bulunma fırsatı elde ettim. Bir dönem, Türk Psikologlar Derneği Travma Birimi çalışmalarına katıldım. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur belgesiyle mezun olduktan sonra kendimi aldığım eğitimler ve katıldığım sempozyumlarla geliştirmeye devam ediyorum. Online Psikoterapi Uygulamaları Eğitimi, Çocuk Gelişim ve Zeka Testleri eğitimi, Kaygı ve Öfke Kontrolü eğitimi, Travma Sonrası Stres Bozukluğunda BDT ile başa çıkma teknikleri eğitimi, Cinsel Terapi, BDT temelli sınav kaygısı eğitimi, BDT temelli Depresyon ile başa çıkma teknikleri eğitimi, Critical Incident Desensitization (Kritik Vaka Duyarsızlaştırma) eğitimi, Kariyer yönetimi eğitimleriyle alandaki uzmanlığımı bu alanlarda hizmet vererek pekiştiriyorum. Ayrıca,Türk Psikologlar Derneği-Travma Sempozyumları, Yıldız Teknik Üniversitesi- Romantik İlişkilerde Bağlanma Stilleri ve Karar Verme Stratejileri, Duygusal Şiddet, İlişkilere Psikanalitik Bakış, İlişkilerde Partner Seçimi Yaklaşımları katıldığım pek çok sempozyumdan bazıları. Aynı zamanda pandemi esnasında online şekilde verdiğim Duygu Durumun Yakın İlişkilere Etkileri konulu seminerimle bilgi ve tecrübelerimi aktarmaya çalıştım. Yazdığım blog yazıları ile ise psikolojiye ilgisi olanları farklı konularda bilgilendirmeye çalışıyorum.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Yulet İlhan
Çevrimiçi
Yulet İlhan ( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 1 Değerlendirme)
Merhaba ben Yulet İlhan. Akdeniz Üniversitesi psikoloji bölümünden birincilikle mezun oldum. Şu anda Antalya Bilim Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansıma devam etmekteyim. Eğitimim süresince farklı kurumlarda staj yapma fırsatı buldum. Psikodinamik Psikoterapi ve Aile Danışmanlığı üzerine eğitimlerimi alıyorum ve bu yöntemlerden yararlanarak danışmanlık hizmeti veriyorum. İlgi alanlarım; Depresyon Bozuklukları (Majör Depresif Bozukluk, Distimi, Aybaşı Öncesi Disfori Bozukluğu), Kaygı Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Kişilik Bozuklukları ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu. Ergen ve yetişkin danışanlarla çalışmaktayım. Aynı zamanda okul, iş veya aile ile ilgili yaşanan sorunlar, özgüven problemleri ve yalnızlık üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum. Terapide sıklıkla kullanılan kişilik (MMPI) ve Duygudurum Testlerini uygulamaktayım. Aldığım eğitimler: Çocuk ve Ergen Psikoterapisi Eğitimi, Masal Terapi Eğitimi, MMPI Uygulayıcı Eğitimi Almakta olduğum eğitimler: Destekleyici Dinamik Psikoterapi, Aile Danışmanlığı
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Psikolog Merve Karakuş
Çevrimiçi
Merve Karakuş ( 23 Değerlendirme)
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 23 Değerlendirme)
Fransa Besancon Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Bireysel ve Çift Terapisi, Aile-Evlilik-Çocuk Danışmanlığı, Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Mindfulness. Projektif ve objektif, MMPI kişilik envanteri testleri uygulamaktayım. Psikopataloji, klinik uygulama ve bağımlılıkla mücadele eğitimlerini tamamladım.
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Psikolog İrem Türker
Çevrimiçi
İrem Türker
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında
Merhaba, ben İrem Türker. Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji bölümünden mezun oldum. Klinik Psikoloji yüksek lisansıyla eğitimime devam edeceğim. Uzmanlık alanlarım arasında Çocuk-Ergen Psikolojisi, Bireysel Terapi, OKB, İletişim Problemleri, Kariyer Danışmanlığı, Kaygı Problemleri, Öfke- Stres Yönetimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Özgüven Problemleri bulunmaktadır.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Şebnem Akı Karaoğlu
Çevrimiçi
Şebnem Akı Karaoğlu ( 35 Değerlendirme)
psikolog seç
119 TL
30 Dakika
psikolog seç
139 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 35 Değerlendirme)
Merhaba, ben Uzman Psikolog Şebnem AKI KARAOĞLU. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, İmge Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Terapi, Aile ve Çift Terapisi uygulamaktayım. Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Yas Psikolojisi, OKB, Anksiyete, Bağımlılık, Depresyon, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Boşanma, Öfke Kontrolü, Yeme Bozuklukları, Sosyal Medya Bağımlılığı, Uyum Bozuklukları, Özgül Fobiler, Kariyer Danışmanlığı, Kişilerarası İletişim Becerileri, İHD ve LGBT alanlarında çalışmaktayım. CharacteriX Kişilik Envanteri uygulayıcısı ve danışmanıyım. MOXO Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu uygulayıcısıyım.
psikolog seç
119 TL
30 Dakika
psikolog seç
139 TL
30 Dakika
Psikolog İrem Deniz
Çevrimiçi
İrem Deniz ( 12 Değerlendirme)
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 12 Değerlendirme)
Ben İrem DENİZ. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Yaşar Üniversitesi’nde Yüksek Lisansa devam etmekteyim. 2019-2020 yılları arasında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi’ni tamamladım. 2020 Yılında Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezi’nde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi aldım. Sosyal medya bağımlılığı, beden algısı ve sosyal onay ihtiyacıyla ilgili projelerde yer aldım. Uzmanlık alanlarım; Klinik Değerlendirme ve Seans Yönetimi, Aile ve Çift Terapisi, Özgüven, Benlik Saygısı, Stres Yönetimi, Yeme Bozuklukları, Panik Bozuklukları ve Agorafobi, Sosyal Anksiyete Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve Major Depresyondur. Bilişsel Davranışçı ekolle terapilerimi sürdürmeye devam etmekteyim.
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Psikolog Ramazan Kaygusuz
Çevrimiçi
Ramazan Kaygusuz ( 18 Değerlendirme)
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 18 Değerlendirme)
Merhaba, ben Ramazan Kaygusuz. Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümünden mezunum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık anabilim dalında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Eğitim sürecimde uluslararası değişim programlarına katıldım ve farklı ülkelerde alanımla ilgili eğitimler alma fırsatı yakaladım. Lisans mezuniyetimle birlikte çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde stajlarımı tamamladım, ve bu merkezlerde psikolog olarak çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yöntemlerinden yararlanarak bireysel ve çift danışmanlığı vermekteyim. Depresyon, kaygı problemleri, OKB (obsesif kompulsif bozukluk), panik atak, borderline (sınırda kişilik bozukluğu), özgüven problemleri, öfke kontrolü, stres yönetimi, ilişki problemleri, kişilerarası iletişim becerieri, kariyer danışmanlığı alanlarında danışmanlık vermekteyim. Terapide sıklıkla kullanılan yetişkin kişilik ve duygudurum testlerini uygulamaktayım.
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Yasemin Altındağ
Çevrimiçi
Yasemin Altındağ ( 38 Değerlendirme)
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 38 Değerlendirme)
Merhaba, ben Yasemin Altındağ. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bireysel Danışmanlık, Panik Atak, Anksiyete Bozukluğu , Depresyon, Aile ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Stresle Başa Çıkma, Zaman Yönetimi, Yeme Bozukluğu alanlarında danışanlarımla çalışmaktayım. Objektif ve Projektif Testler uygulayıcısıyım. Aynı zamanda MOXO uygulayıcısı, Oyun ve Masal Terapistiyim.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Beyaz Mete
Çevrimiçi
Beyaz Mete ( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 1 Değerlendirme)
Merhabalar, ben Psk. Beyaz METE. Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisansımı tamamladıktan sonra Çekya'da bir yıllık gönüllü olarak çalışmamı tamamlayıp İstanbul'da çalışmaya başladım. BDT ve EMDR eğitimlerimle danışanlar almaktayım. Madde Bağımlılığı, Şiddet, İstismar, Ölüm ve Yas, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Panik Bozukluk, Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Ergenlik Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
Psikolog Ezgi Kökkülünk
Çevrimiçi
Ezgi Kökkülünk ( 24 Değerlendirme)
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 24 Değerlendirme)
Merhaba ben Ezgi Kökkülünk. Psikoloji lisans eğitimimi Işık Üniversitesi'nde tamamladım. Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Depresyon, Anksiyete, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Alt Islatma, Yeme Bozuklukları, Uyum Sorunları, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi, Yetişkin Test Eğitimleri, MMPI ve Şema Terapi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika