İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öfke kontrolü testini psikologlarla ücretsiz yap

Öfke kontrolü testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Öfke kontrolünüzü test edin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Öfke Kontrolü Testi?

Sürekli Öfke ve Öfke İfade Tarzı Ölçeği (The State Trait Anger Scale) olarak da bilinen Öfke Kontrolü Testi, öfke duygusunun hissedilmesi, kontrol altına alınması ve ifade edilmesini ölçmek için geliştirilmiş bir testtir.

Öfke Kontrolü Testi ile Öfke Seviyenizin Bilincinde Olun

Öfke, son derece yoğun bir duygudur. Bu duygu, çoğu zaman şiddete giden yolun temelinde yatar. Dolayısıyla kontrol edilemeyen öfke, başta sosyal ilişkiler olmak üzere, hayatın neredeyse her alanında karşımıza bir problem olarak çıkar. Öfke Kontrolü Testi, öfke kontrol becerileri, öfke seviyesi ve öfkenin ifade ediliş şekline dair tutarlı tespitler elde etmek için birebirdir. Şayet öfke problemi yaşadığınızı düşünüyorsanız, uzman bir psikolog kontrolünde güvenilir bir test yaptırmanız sizin için son derece faydalı olacaktır. Bu test sayesinde öfke seviyenizin bilincinde olabilir, bu duruma dair önlemlerinizi erkenden alabilirsiniz.

Psikolog Ofisi’nin Öfke Kontrolü Testi ile En Doğru Sonuçlar

Kaliteli, deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikolog Ofisi, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Psikolog Ofisi’nin uzman psikologları ile yapacağınız Öfke Kontrolü Testi, öfke seviyenize dair en doğru ve tutarlı bilgiyi verir. Artık tutarsız ve belirsiz sonuçlar veren diğer testlerle vedalaşabilir, alanında deneyimli uzmanların kontrolünde en sağlıklı bilgiye kavuşabilirsiniz.

Öfke Kontrolü Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine