İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Ezgi Görgülü

Ezgi Görgülü

( 2 Değerlendirme)

psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika

Merhaba, ben Psikolog Ezgi Görgülü. Lisans eğitimimi burslu olarak kazandığım Kapadokya Üniversitesi Psikoloji Bölümünde onur öğrencisi olarak tamamladım. Şu anda Antalya Bilim Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansıma devam ediyorum. Çocuk, ergen ve yetişkin alanlarında çeşitli merkezlerde stajlarımı yaptım. Türk Psikologlar Derneği üyesiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum. Sertifikasyon programımı tamamlayıp Aile Danışmanı unvanını aldım. Çözüm Odaklı Terapi ve Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar ve ekibinden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerimi tamamladım. Görüşmelerimde Çözüm Odaklı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemlerini kullanmaktayım. Çocuklarda C.A.T. ve DUSS, AGTE, Bir İnsan Çiz, Metropolitan Okul Olgunluğu, Peabody Resim Kelime, D2 Dikkat, Burdon Dikkat testlerini; Yetişkinlerde MMPI Kişilik Envanteri, SCL-90, Beck Ölçekleri, Beier Cümle Tamamlama, KSE testlerini uygulamaktayım. Ebeveyn danışmanlığı, Romantik ilişki sorunları, Uyku bozuklukları, Depresyon, Kaygı (Anksiyete) bozuklukları, Obsesif kompulsif bozukluk, Panik bozukluk, Agorafobi, Özgül fobiler, Uyum bozuklukları, Konsantrasyon güçlüğü, Sosyal medya bağımlılığı, Öfke problemleri, Okula uyum süreci, Alt ıslatma, Akran zorbalığı gibi alanlarda 7 yaş üzeri çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmaktayım. Terapi sürecinizde size eşlik etmekten mutluluk duyarım.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Ebeveyn danışmanlığı, Romantik ilişki sorunları, Uyku bozuklukları, Depresyon, Kaygı (Anksiyete) bozuklukları, Obsesif kompulsif bozukluk, Panik bozukluk, Agorafobi, Özgül fobiler, Uyum bozuklukları, Konsantrasyon güçlüğü, Sosyal medya bağımlılığı, Öfke problemleri, Okula uyum süreci, Alt ıslatma, Akran zorbalığı gibi alanlarda 7 yaş üzeri çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmaktayım.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
26.01.2023
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
İlk seans akabinde "evet bu psikolog ile sürece devam etmeliyim" düşüncesi belirdi kafamda. Hem naif, hem de güleryüzlü olması başlı başına yeterli bir sebep. Kendisine çok teşekkür ederek, şimdiden diğer seansı beklemeye başlıyorum. Saygılar kendisine.
PSK. Ezgi Görgülü Cevabı
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
05.12.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
İlgili ve çözüm odaklı biri. Bana farklı bir bakış açısı sunduğu için kendisine teşekkür ederim.
PSK. Ezgi Görgülü Cevabı
Değerli görüşleriniz için ben teşekkür ederim.