İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com
Gizem Sapaz

Gizem Sapaz

( 2 Değerlendirme)
psikolog seç
129 TL
30 Dakika
psikolog seç
149 TL
30 Dakika

Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Gizem Sapaz. 2016 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur belgesi ile mezun oldum. 2016 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına kabul edildim. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamladım. Aldığım eğitimler ve mesleki tecrübem doğrultusunda zorlu yaşam koşulları karşısında baş etme stratejileri geliştirmeniz ve olaylar karşısında farklı bakış açılarına sahip olabilmeniz adına sizlere destek olmak istiyorum. Psikoterapi sürecinin danışman ve danışanın beraber çıktıkları bir yol olduğu görüşündeyim. Yolda nelerle karşılanacağı bilinmese de, bilinen şey yol bitiminde yaşanması kaçınılmaz olan değişimdir. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım. Bunun yanı sıra değişen durumlar doğrultusunda eklektik (birden fazla ekolle) çalışmayı uygun görüyorum. Anksiyete Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon, Öfke Kontrol Problemleri, Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Kaçıngan Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, LGBT Danışmanlığı, Stres Kontrol Problemleri, Ergenlikte Karşılaşılan Problemler, Aile İçi İletişim Problemleri, Aile-Çift Danışmanlığı, Ayrılık-Boşanma Süreç Yönetimi, Ebeveyn Rehberliği alanlarında danışmanlık hizmeti vererek sağlıklı bir yaşam sürmeniz konusunda psikoterapi desteği sağlıyorum.

Eğitimleri ve Uzmanlık Alanı

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
AREL ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım. Bunun yanı sıra değişen durumlar doğrultusunda eklektik (birden fazla ekolle) çalışmayı uygun görüyorum. Anksiyete Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon, Öfke Kontrol Problemleri, Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Narsisistik Kişilik Bozukluğu, Kaçıngan Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, LGBT Danışmanlığı, Stres Kontrol Problemleri, Ergenlikte Karşılaşılan Problemler, Aile İçi İletişim Problemleri, Aile-Çift Danışmanlığı, Ayrılık-Boşanma Süreç Yönetimi, Ebeveyn Rehberliği alanlarında danışmanlık hizmeti vererek sağlıklı bir yaşam sürmeniz konusunda psikoterapi desteği sağlıyorum.

Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
06.11.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Gizem hanımla ilk seansımızdı. Kendisi çok güzel bir insan ve çok donanımlı. İlk seanslarda genelde tanımayla geçer ama kendisi ilk seansta her soruma içtenlikle ve çözümcü cevaplar verdi. Çok çok çok memnun kaldım. İyi ki görüşmüşüz. Sevgilerimle.
Anonim Kullanıcı
27.09.2022
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
Gizem hanımdan seans aldım. Bence seans alınacak en iyi psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim. Muhteşemsiniz Gizem hanım.