Bipolar bozukluk testini ücretsiz yap

Ücretsiz ve online

Bipolar bozukluk testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Depresyon durumunuzu öğrenin ve Psikologofisi uzmanlarıyla görüşün.

Beck anksiyete testi

Nedir bu bipolar bozukluk testi?

Mani, depresyon veya karma dönemlerle karakterize edilen bipolar bozukluk, kişide ciddi sıkıntıya yol açan psikolojik bir hastalıktır. Bipolar bozukluğa dair şüphe duyan bireylere uygulanan Bipolar Bozukluk Testi, hastalığın tanı sürecini hızlandırmak için geliştirilmiş bir testtir.

Bipolar bozukluk testi ile belirsizlikleri ortadan kaldırın

Hayat kalitesini ciddi düzeyde olumsuz etkileyen bipolar bozukluk, hem kadınları hem de erkekleri etkileyebilir. Hayatınızın belli bir döneminde bu hastalıktan muzdarip olabilir, beraberinde sıkıntılı dönemlerden geçebilirsiniz. Özellikle de ‘’acaba bipolar mıyım?’’ tarzı soru işaretleri aklınızda yer etmeye başladığında, hayatınız çok daha sıkıntılı bir sürece girecektir. Bu gibi soru işaretlerinden kurtulmak ve psikolojik destek sürecinde en önemli adımı atmak için, Bipolar Bozuk Testi yaptırabilirsiniz. Hastalığın tanı sürecinde son derece önemli veriler sağlayacak bu test ile en hızlı şekilde tedavi planını uygulamaya başlayabilirsiniz.

Psikologofisi’nin bipolar bozukluk testi ile en doğru sonuçlar

Psikolojik destek süreçlerinde daima yanınızda olan Psikologofisi, bünyesinde bulunan kaliteli ve uzman psikologlar ile aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için hazır ve nazırdır. Alanında deneyimli ve uzman psikologların kontrolünde yapılan Bipolar Bozukluk Testi sayesinde, tutarsız ve gerçeği yansıtmayan sonuçlar içeren testlere elveda deyin. Artık en doğru bilgiye, en hızlı ve en tutarlı şekilde erişebileceksiniz. Bu sayede, psikolojik hastalıklarınızı çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz.

Önemli bilgilendirme

Bu sitedeki psikolojik testler halkın farkındalığını artırmak adına ücretsiz olarak sunulur ve kesinlikle teşhis/tedavi niteliği taşımaz. Eğer mental bir hastalığınızın olduğunu düşünüyorsanız öncelikle mutlaka bir Psikyatrist hekime danışmalısınız.

Hekimlerden başka kimsenin hastalıklarla ilgili teşhis koyamayacağını unutmayın. Eğer sürekli görüştüğünüz bir Psikiyatristiniz yoksa aile hekiminizden sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Aşağıda acil durumlarda ulaşabileceğiniz numaraları ve kurumların web sitelerini sıraladık. Lütfen gözden geçirin.