İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

13 yaşındaki kızımla anlasamıyorum

Kızımla anlasamıyoruz cok konusuyor ve cok elestiriyor sürwkli bana karısmayın diyor uyku saatlerinde uyumak istemiyor hiçbir sorumlulugunu yerine getirmiyor camasırlarını yerine koy diyorum sonra daha sonra diyerek hep erteliyor sürekli bana laflar sokuyor ve cok konusuyor . Cok konusma yeter basımız şişti diyoruz cok soru soruyor eşimle bir sey konusuyoruz neden nolmus ne dedin falan hep böyle konusmaları soruları laf dinlemeyişi beni çileden cıkarıyor hep beni babasını elestiriyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin
Tarih : 11.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle ergenlik kolay bir süreç değil. Bağımsızlık ilan etmek istemeleri, kendilerini keşfetmeye çalışmaları, ve aileden uzaklaştıkları bir dönem. Devamlı bir inatlaşma ortamından uzaklaşıp tekrar sağlıklı bir iletişim kurmanız gerekiyor. Burada bizimle görüşüp ergenlik döneminde nasıl bir iletişim kurmanız gerektiği konusunda yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi