İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

2.evlilik

Merhabalar ben eşinden şiddet görmüş ve ailesinin yanına kaçarak gelen çocuğu olmayan bir kadınım. 6 yıl önce böyle bir vahim olay yaşadım. Şimdi ise evlenip ayrılmış 1 kız babası olan biriyle beraberim, ailem istemiyor yeminler edildi olmaması ve isteseler de vermeyeceklerine dair bir sürü hakarete maruz kaldım. Birkaç deneyimim oldu hiç evlenmemiş birini de getirdim, karşılarına neden evlenmemiş diye onun içinde söylediler. Şimdi böyle ben artık cevap bile vermiyorum sustum sadece sustum ne yapacağımı bilemiyorum
Tarih : 07.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, daha önce kötü bir evlilik geçirmiş olmanız hem sizi üzerken ailenizi de aynı şekilde üzmüş olabilir. Aynı deneyimi tekrar yaşamanızı istemedikleri için tedbirli davranıyor olabilirler. Siz kendinizi için en doğru kararı verebileceğinizi ailenize gösterirseniz, onlar da kararınızda sizin arkanızda duracaklardır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi