İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

3.5 yıldır toparlanmaya çalışıyorum olmuyor

Biri ile tanıştım beni menfaati için kullandı .O tanıştığım kişiyi çok sevmiştim.Sonrasında bende takıntı oldu .O olmazsa olmaz dedim ,her saniye onu stalkladım.ders bile çalışamaz haldeyim .özgüvenim kırık,sürekli geçmişten yaşadığım kötü anılar canlanıyor gözümde lütfen yardımcı olun.
Tarih : 09.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Yaşadığınız olay sizde travmatik bir etki bırakmış. Travmaları tek başımıza çözmeye çalışmak oldukça zordur. En yakın zamanda uzman yardımı almanızı öneririm. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi