İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

48 SAAT UYUYAMAMAK

48 saat uyuyamıyorum kendimi zorlamasam 50 saate çok rahat çıkar bunun için ne önerirsiniz aşırı enerjik oluyorum asla uyuyamıyorum,eğer diyecekseniz kafama taktığım hiçbir şey yok yani beni rahatsız eden hiçbir düşünce yok 18 yaşındayım.
Tarih : 25.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, 48 saat uyumamak için uzun bir süre. Uyku, vücudun dinlenmesi, kasların yenilenmesi, zihnin dinlenmesi açısından önem arz ediyor. Saatlerce ''uyumamanın'' bir kaç kere tekrarlanması dışında, süreklilik göstermesi sağlıklı bulunmaz. Sağlıklı bir uyku için, vücudun ne kadar yorulduğu, enerjinin nasıl harcandığı, kişinin beslenme düzeninin incelenmesi ve sahip olduğu işi/mesleği ' ne göre değerlendirme yapılıp, sağlıklı bir uyku düzenine kavuşabilirsiniz. Bu konuda destek almak için bana ulaşabilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba probleminiz devam ediyorsa öncelikle sorunun psikolojik mi yoksa başka bir sebepten mi kaynaklandığını öğrenmek için bir sağlık kuruluşuna gitmenizde fayda var. Eğer hiçbir probleminiz görünmüyorsa daha sonrasında psikiyatriste başvurmanızı tavsiye edebilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi