48 SAAT UYUYAMAMAK

48 saat uyuyamıyorum kendimi zorlamasam 50 saate çok rahat çıkar bunun için ne önerirsiniz aşırı enerjik oluyorum asla uyuyamıyorum,eğer diyecekseniz kafama taktığım hiçbir şey yok yani beni rahatsız eden hiçbir düşünce yok 18 yaşındayım.

24 Eylül 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, 48 saat uyumamak için uzun bir süre. Uyku, vücudun dinlenmesi, kasların yenilenmesi, zihnin dinlenmesi açısından önem arz ediyor. Saatlerce ''uyumamanın'' bir kaç kere tekrarlanması dışında, süreklilik göstermesi sağlıklı bulunmaz. Sağlıklı bir uyku için, vücudun ne kadar yorulduğu, enerjinin nasıl harcandığı, kişinin beslenme düzeninin incelenmesi ve sahip olduğu işi/mesleği ' ne göre değerlendirme yapılıp, sağlıklı bir uyku düzenine kavuşabilirsiniz. Bu konuda destek almak için bana ulaşabilirsiniz.

24 Eylül 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba probleminiz devam ediyorsa öncelikle sorunun psikolojik mi yoksa başka bir sebepten mi kaynaklandığını öğrenmek için bir sağlık kuruluşuna gitmenizde fayda var. Eğer hiçbir probleminiz görünmüyorsa daha sonrasında psikiyatriste başvurmanızı tavsiye edebilirim.

24 Eylül 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı