İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Abim sinir krizleri geçiriyor

Merhaba çekirdek bir ailenin en küçük ferdiyim abim 33 yaşında olup olur olmadık durumlarda sinir krizi geçirmektedir bu sinir krizleri ben kendimi bildim bileli devam etmekte kişinin daha önceden annemi yaralama vukuatı vardır(kendini kesmeye çalışırken annemin araya girmesi nedeniyle) kendisinin hiçbir iletişim yoluna tepki vermediği gibi bizlerden tepki almak amacıyla evde ses irrite edici davranışlarda bulunmaktadır. Maalesef evde tüm problemlerin bilindiği halde psikolojik desteği sadece ben mantıklı bulmaktayım evdeki bütün kişiler bunun normal bir aile olduğunun yaralama/ kendine zarar verme kırma dökme zarar verme vukuatlarının normal olduğuna inanılmaktadır. Evdeki sağlığını kaybetmek üzere olan veya kaybetmiş olan son birey olarak bir fikir rica ediyorum ne yapmalıyım. Çok çaresizim kimseye danışamıyorum
Tarih : 13.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba bu konuyla alakalı yapabileceğin en iyi davranış, ailen abin için psikolojik yardım almayı uygun bulmuyorsa o zaman siz bir uzmana danışıp ve sizi yönlendirmesiyle abinize yardım edebilirsiniz. Böylelikle kendi ruh sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi