İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Açık fotoğraflarımı gönderdim korkuyorum ne yapmalıyım?

Merhaba bundan 5-6 ay önce internetten tanıştığım bi çok kişiye açık fotoğraflarımı gönderdim aslında bunun bi nedeni yok o an bunu yapmak istedim ve keyif aldım zaten yüzüm gözükmediği için problem yoktu ancak daha sonra görüntülü konuşma yaptığım kişiler oldu ve bu sefer yüzümü ve vücudumuda gösterdim ve yüzümün gözüktüğü bir kaç açık fotoğraf attığım bi kaç kişi daha oldu .Ve daha sonra yüzümün gösterdiğim için çok yanlış bişi yaptığımı farketmeye başladım sonuçta görüntülü konuşma kaydedilebiliyor . Ayrıca aslında tehdit eten biri falanda yok yayarım görüntülerini falan diye . Ama istemsizce sürekli herkese fotoğraflarımı gönderdiğim bunların ifşa sayfasında yayılabileceği korkusu ve çok kişiyle konuştuğum için onada acaba açık fotoğraf attımmı , kaç kişiye attım , artık kime ne attığımı bile hatırlamıyorum bu iş tamamen kontrolden çıktı gibi sesler sürekli aklımı meşgul ediyor aylardır hiç birşeye odaklanamıyorum. Ders çalışmam gerek onuda yapamıyorum. Aslında zaten eskiden beri hatalarıma pişman olan bi yapım var ama bi şekilde bundan sonrası böyle olmıycak , boşver diyip hayatıma devam edebiliyodum ama bu yaptığım hata ilerideki hayatımıda etkileyebileceği için öyle diyemiyorum. Ve bu yüzden hiçbi şekilde derslerime odaklanamıyorum çünkü zaten hayatım bitti bundan sonra ders çalışsam nolcak ki sonuçta herkes beni ifşalarımla tanıycak diye düşünüyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler
Tarih : 17.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığın bu olaydan seni koruyabilmek için öncelikle bunu ebeveynlerinle paylaşmalısın. Bu ve bunun gibi yaşadığın olayların aslında altında yapan başka bir neden olabilir, bunu bilmek hem seni koruyabilmek için hem de günlük hayatında daha mutlu ve başarılı olabilmen için bu çok önemli.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi