İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Agresif olmaya başladım annemi kırıyorum

Annemle birlikte yaşıyoruz abimin zulmü üzerine yaklaşık 2 yıldır ayrı yaşıyoruz aklıma geldikçe kırıcı ve agresif oluyorum annemde hep abimi düşünüyor gibi davranması beni iyice sinir ediyor.
Tarih : 24.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bir uzman arkadaştan öfke kontrolü konusunda destek alsanız iyi olur...

Psikolog

Merve Karakuş

Annenizle olan ilişkiyi daha iyi anlayıp yardımcı olabilmek için ne zaman isterseniz buyurun görüşelim. Abinizle ilgili sorunu, annenizle olan ilişkiyi anlayıp sizin daha doğru bir iletişim kurmanız için yardımcı olabiliriz . İlişkiler bazen çok karmaşık, can sıkıcı, can yakıcı olabilir fakat bunun yanında her zaman daha etkin ve doğru bir iletişimle sorunu çözebilir ve sizin farklı bir yol uygulayıp yaklaşmanız etrafınızda da değişime yol açar.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Tam olarak ne yaşadığınizi bilememekle birlikte, annenizle bu konuda daha açık bir iletişim kurarak hassasiyetinizi aktarmanızı oneririm. Öfkenizi kontrol edemediğinizi düşünüyorsanız size bu konuda her zaman yardıma hazırız.

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar ben psk. Artun Ergül. Aile içi çatışmalar altta yatan kök sebepleri bularak çok daha rahat çözümlenmekte. Ancak bu süreçte iletişim konusunda biraz zorlandığınızı da düşünüyorum belki biraz içinizde mi yaşadınız acaba duygularınızı ve biriktirdikleriniz öfke duygusuna mı dönüştü? Tüm bunları detaylı şekilde görüşmek ve size uygun çözüm yolları bulmak çok daha sağlıklı olacaktır. Dilerseniz bir seansa dahil olabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi