İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aile baskısı izin alamama

Kardeşim annemden izin alıp dışarı çıkmış ve sonradan annemin de kardeşimin de şarjı bitmiş. Annem de anneannemlerdeymiş evde amcam da kalıyor ve amcam evde kardeşimi göremeyince babamı aramış. Ne kardeşime ne anneme ulaşamayınca ortalık karışmış annem ve babam baya tartışmış. Babam bana sormadan nasıl gönderdin vs demiş( ben yatılı okulda kalıyorum). Sonuç olarak bir daha evden çıkmadan önce babama soracak mışız. Normalde annemden izin alıyorduk. (Zaten babamı evde çok göremeyiz.) yani artık dışarı çıkamıcaz babam kolay kolay izin vermez. Ben şuan yurtta kalıyorum ama yazın ne yapıcam. Mesela bu hafta sonu evci çıkıp arkadaşımın uzun süredir planladığımız doğum günü için buluşucaktık anneme telefonda bunu söyleyince annem artık çıkamazsınız dedi. Bana artık sormayın babanız izin verirse gidersiniz dedi. Ama babam asla izin vermez. Zaten tek sorunum bu değil bissürü sorunum var içimi birine dökmem gerek.
Tarih : 11.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Anladığım kadarıyla lise döneminde bir gençsiniz. Bu yaşlarda hala aileye ya da bakım verene bağlı olmak durumundayız. İçinizi dökmek tabi ki iyi gelecektir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi