İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aile içi iletişimsizlik

Merhaba Benim kuzenimin ailesi ile sorunları var. Ve ben bu konuda ona nasıl yardımcı olacağımı bilemedim size yazmak istedim . Sorun şu kuzenim ailesi tarafından sevilmeyi onların onayını almak istiyor ve bu durumu o kadar içerlemiş ki yemek yemiyor uyuyamıyor odasından dışarı çıkmıyor anlayacağınız hayata dair hiç bir heyecanı kalmamış her günü ağlamakla geçiyor nefes alamaz hale gelmiş durumda ailesiyle arası düzelmezse kimsenin onu sevmeyeceğini düşünüyor ve henüz 17 yasında 18 yaşına girmesine günler kaldı onun iyileşmesine yardımcı olur musunuz ?
Tarih : 07.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, neden ailesinin onayını almadığını veya ailesinin onu sevmediğini düşünüyor bu konuşmayı deneyebilirsiniz. Ailesiyle bu durum hakkında iletişime geçmiş mi, onlarla nasıl bir iletişimi var bunu gözlemleyebilirsiniz. Ailesinin ve kuzeninizin bu durumu konuşmalarını sağlayabilirsiniz. İletişim ilişkileri güçlendiren en büyük araçtır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi