İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailem ile sorun yaşıyorum

Merhaba öncelikle,Baskıcı bir alide büyüdüm 20 yaşındayım arkadaş çevrem yok insanlarla anlaşamıyorum 2 tane kuzenim var yakın olduğum ama onları bile bazen görmek istemiyorum çok yorgunum ruhum sıkışıyor bazen sanki ağlasam rahatlicam ama artık gözyaşlarım bile akmıyor nefes alamıyorum bağırmak istiyorum ama olmuyo uzun bir süredir evdeyim ama dışarı çıkamıyorum tekim yalnızım tek dışarı çıkmayı sevmiyorum sanki herkes bana bakmıyormuş gibi hissediyorum sinir geliyo oturuyorum yerime evdende çok çok sıkıldım kalabalık bir aileyiz doğru dürüst tek başıma toplu taşıma aracına binmedim alışkın degilim tedirgin oluyorum tek dışarı çıkıp gezmem yasak izin vermiyorlar
Tarih : 18.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yulet İlhan

Merhabalar. Yaşadığınız problemlerle ilgili bir uzmanla daha detaylı bir görüşme yapmanızı ve nasıl baş edileceğine ilişkin bir yola haritası belirlemenizi tavsiye ederim. Yorgunluk, mutsuzluk, ağlama isteği, sosyal içe çekilme gibi belirtilerin sebebi Depresif Bozukluk olabilir ancak kesin bir şey söylemek için görüşme yapılması gerekir. Ayrıca belirtilerin yoğunluğunu azaltmak için ek olarak ilaç tedavisi de düşünebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi