İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailemle işimle ve ilişkimle ilgili sorunlar yaşıyorum

Ismim Gökçe nur 21 yasindayim. Çocukluğumdan beri verdiğim savaşın mağlubiyetini yaşayacak duruma geldim; ailemle sıkıntılarım, işimle ilgili sıkıntılarım ve ilişkimle. Çıkmaz sokakta kaldım, maddi açıdan sıkıntı yaşıyorum. Soruma cevap gelir mi bilemem ama denemek istedim.
Tarih : 07.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar öncelikle. Hayatta sorunlar bazen üst üste gelebilir. Bu da dayanıklılığımızı azaltabilir. Her şeyin düzeleceğine dair inancımızı toplamak bu nedenle kimi zaman zordur. Böyle zamanlarda derin bir nefes alarak sakinleşmeye çalışmak, olanları realist bir şekilde değerlendirebilmek adına faydalı olacaktır. Hayatta olumsuzluklar pek çok noktada kendini eş zamanlı olarak gösterse de sorunlarla adım adım ve tek tek başa çıkabiliriz. Çünkü dikkatimizi tek bir sorunun çözümüne odaklayarak ilerlersek daha verimli oluruz. O nedenle de şu an müdahale edip değiştirebileceğiniz ne varsa ilk ondan başlayarak çözümü sağlayabilirsiniz. Çevremizdeki insanlar ya da koşullar ne kadar engelleyici de olsa tüm bu zorluklara rağmen şu anımızı ve geleceğimizi çabalarımız şekillendirir.. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi