İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

anksiyete bozukluğu

Anksiyete bozukluğum olabilir baya düşündüm araştırdım tedavi edilmezse ciddi sorunlar olabilir düşüncesiyle yazdım psikolojik destek bir kalitedir ve normaldir tabi etrafın ama psikolojik sorunları var delidir o yaftasını yapıştırıcıları için insanlara ne kadar itibar etmesem gibi görünse de hep erteledim ayrıca eşimle çocuk istiyoruz fakat olmayınca yıpranıyoruz özgüvenim azalıyor stresten olabileceğini düşünüyorum.
Tarih : 05.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Kendinize ilgi alanı oluşturmalısınız, odak noktanızı değiştirmelisiniz. Nefes egzersizleri ve fiziksel egzersizler doğal serotonin etkisi yaratır. Bunları yapabilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Anksiyete ciddi bir sorun ve insan ruhunu gerçekten yıpratan bir mental bozukluktur. Günümüzde psikolojik destek bir lüks değil, insani bir ihtiyaç haline gelmiştir. Vakit kaybetmeden psikolojik destek sürecine başlamak sizi rahatlatır ve yasam kalitenizi artırır. Anksiyeteniz ile mücadelede benden destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi