İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Anksiyete depresyon

Merhaba ben 2 ay önce doğum yaptım ve doğumdan hemen sonra anksiyete başladı bende. Bundan önce de 2 tane çocuğum vefat etmişti. Önceleri bebeğe bir şey olacak korkusuyla başladı. Sonra değişik bir sürü vesveseler geldi beynime ve gece titremeler kasılmalar oldu. İlaçta vermediler emziriyorum diye. Sonra çok ilerledi. Uykusuzluklar başladı ve sütüm kesildi.3 gün üst üste ful uykusuz kaldım ve çok korkmaya başladım.. Doktor ilaç başladı. Şu an daha iyi gibiyim ama uyku takıntım oldu. Yattığım an uykuya dalamadığım zamanlar aklıma geliyor. Hatta sabahtan ve uyuyamıyorum ölüm düşünceleri yaşıyorum. Bebeğim daha 2 aylık ben ne yapacağım?
Tarih : 01.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba yaşadığınız anksiyete durumunu aşmanız için size destek olabilirim. Anksiyete gibi duygu durum problemleri yaşayan danışanlarla çalışmaktayım. Yaşadığınız problemde yardımcı olabilmem için sizinle bir görüşme yapabiliriz. Kendinize iyi bakın, iyi günler.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi