İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Annem babamla sürekli kavga çıkarıyor

Annem babamla ilgili gerçek olmayan şeyler görüp sürekli onu aldattığını düşünüyor. Babam balkonda oturup okey oynarken annem bana gelip "baban gene o kadınla telefonda konuşuyor" diyor fakat babam telefonunda okey oynuyor oluyor. Takıntılı bir şekilde babamın sürekli onu aldattığını düşünerek evde huzursuzluk çıkarıyor. Fakat babamın annemi aldattığı felan yok buna annem dışında diğer aile fertleri emin. Bu konu için ne yapmam gerekiyor?
Tarih : 23.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Annenizin bir şekilde bir psikiyatriye gitmesi için ikna etmelisiniz. Buna karşı çıkarsa eğer bizlere yönlendirmeye çalışın bizler bir değerlendirme yapıp yardımcı olamayana çalışalım. Buna da yanaşmazsa annemiz ve babaniz çift terapisi olarak başvursun, burada tek başvurmadığı için daha kolay ikna edilebilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi