İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Annemden ayrı kalamıyorum?

Merhaba ben 21 yaşındayım ve kendimi bildim bileli annemden ayrı kalamıyorum. Çok istedim ayrılmayı çok denedim ama olmadı. Bir yere gitsem akşamına ağlayıp kendimi eve getiriyordum ufakkende. İstemeden ağlıyorum diyorum kimse inanmıyor " bebek misin sen? çocuk gibi zırlama" tarzı şeyler söylüyorlar utanıyorum artık. Kendim orada kalmak istiyorum ama hemen ağlamaya başlıyorum. Sürekli bir şeyler olacak diye korkuyorum. Gündüz bir şekilde geçiyor zaman akşam sürekli bir huzursuzluk yaşıyorum, ellerim titriyor. Psikolojik destek alacak gücümde yok maddi olarak ondan buraya yazdım belki biri bir akıl vverirbir yol gösterir diye. 😔
Tarih : 17.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Yaşınız bizim için önemli bu durumda. Geçmişe dönüp baktığınızda anneniz olmadan geçirdiğiniz en uzak anıları hatırlamak size ipuçları verebilir. Kademeli olarak annenizden bağımsız olarak bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Çok yüksek olmayan beklentilerle en küçük şeylerden başlamayı deneyin. Tek başınıza bu durumla baş etmek zor olacaktır. Uzman yardımı almanızı öneririm. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi