İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Annemle anlaşamıyorum ve birden çok şey yapınca yaptığımdaki şüphe

Annem, sinir hastası takıntılı depresyon hastası bir birey beni rahatsız ediyor ve sinir ediyor. Bağıra bağıra konuşuyor. Bağırıyor kendi kendine, konuşuyor ve rahatsız olduğunu bildiği halde kendi kendine konuşuyor. Dudak kıpırdatıyor, saçmalıyor, bana vuruyordu birde ve kotu etkiliyor. Hassas bir insanım, ne yapmalıyım? ilaçlarını da yarım bıraktı ve onu umursayamıyorum. bir de bir şeyler düşünce sınav falan bende bir kaygı oluyor. Huzursuzluk, birde birden çok şey yapınca şüphe oluyor bende yaptım mi yapmadım mi, sizce ne yapmam gerek bunlar için?
Tarih : 14.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, annenizle ilgili yaşadığınız sıkıntıları annenizi değiştirerek ne yazık ki değiştiremezsiniz. Anneniz değişmek isterse terapi sürecine başlayabilir ancak buna yanaşmazsa en azından onunla olan ilişkinizi bir düzene sokmak açısından ve sizi etkileyen kötü yönleri dengeleyebilmek amacıyla bir terapi sürecine girmenizi öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi