İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Antidepresan ilaç

Merhabalar 21 yaşındayım stres ve kaygı bozukluğu panik atak yaşıyorum dokrotum esmax ilaç yazdı ve yarim icmemi söyledi 4.gundeyim yüzümde uyuşma oldu bu doğal bir şey midir ?
Tarih : 17.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Cansu Görür

Merhaba, Bütün ilaçlarda olduğu gibi psikiyatri ilaçlarının da birçok yan etkileri olabilir. Ancak sizin sorunuzu kendi doktorunuza yöneltmeniz ve tedavinizle ilgili olan bütün sorularınızı kendi doktorunuza yöneltmeniz en sağlıklısı olacaktır. Sağlıklı günler diliyorum,

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Muhtemelen ilacın yan etkisidir. Fakat devam ederse vucudunuz ilacı kaldırmıyor olabilir. Muhakkak doktorunuzla iletişime geçin!

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Anksiyete ve panik bozuklukta uyuşmalar sık görülen bir durumdur. Ilaçla birlikte terapi alarak bu durumla çok daha kolay baş edebilir ve sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Dilediğiniz an size yardımcı olabilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın