İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

antisosyal kişilik bozukluğu

Benim 15 yaşlarında erkek bir kardeşim var. Onun küçükken pek belli olmayan özellikleri şimdi şu yaşlarda belirgin bir şekilde ön plana çıkmış bir şekilde bizi yani aile olarak bu durumdan rahatsız ve kaygılıyız. Kişilik özellikleri biz korkutmaktadır. bize karşı değil herkese karşı bir kin tutma , her daim ne olursa olsun kendini haklı görme, şiddete eğilim , sorumsuzluk ve değişik hareketler , yalan söyleme , yaptığı şeyden pişmanlık duymuyor ve kendini haklı görüyor, ağız bozukluğu var. Bu durum böyle olunca araştırma yaptık ve bu belirtilerin anti sosyal kişilik bozukluğu olduğunu gözlemledik ama tabi bundan emin olamadığımız için bir psikoloğa sormak istedik. Bizim bu durumda ne yapmamız lazım? Nasıl tedavi olmalı? Lütfen en erken zamanda cevaplayın şimdiden her şey için teşekkür ederiz.
Tarih : 29.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, kardeşinizde davranım bozukluğu görülmektedir fakat öncelikle kardeşinizi psikologla görüşmeye ikna etmelisiniz daha sonra konuyla alakalı sitemizdeki psikolog arkadaşlarımızdan randevu alabilirsiniz. Onlar en doğru şekilde yönlendirecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi