İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Arkadaşıma nasıl davranmalıyım?

Erkek arkadaşımda ruhsal olarak bir çöküntü, iç sıkıntısı, bir şey yapmama isteği hakim. Bu durumda ne yapmalıyım? Bu süreci daha hızlı nasıl atlatabiliriz? Şimdiden teşekkür ederim :)
Tarih : 12.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Sizin yapabileceğiniz tek şey bu süreçte onun yanında olmak. Erkek arkadaşınız bir süreçten geçiyor anladığım kadarıyla. Kendisini bir psikoloğa veya psikiyatriste yönlendirebilirsiniz.

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, arkadaşınızı bu platforma yönlendirdiğinizde kendisiyle daha detaylı olarak görüşmek isterim. Bu şekilde bazı belirtiler üzerinden yorum yapmak pek mümkün değildir. Ayrıca direkt olarak kendisi bizden destek aldığında daha etkili sonuçlar alabiliriz. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi