İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Arkadaşlarım benden uzaklaşıyor ne yapmalıyım ?

Arkadaşlarım benden uzaklaşıyor beni ve düşman olduğum kişiyi birer seçenek yapıp düşman olduğum kişiyi seçerek beni karşısına aldı diğer bir arkadaşım ise benimle bağlarını koparmak için türlü türlü ailesi hakkında yalanlar söylemiş ben ayrılmak istemeyince açıkça konuştu benimle sana ailem hakkında söylediğim herşey yalandı diye çok güvenim kırıldı sosyal çevrem git gide yok oldu ne yapacağımı bilmiyorum
Tarih : 14.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba öncelikle. Hayatın kendisi gibi arkadaşlık ilişkilerimiz de oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bazen yanlış anlaşılmalar olabilir, güven problemleri yaşayabiliriz. Bunların yanında karşılıklı iletişim problemleri kaynaklı sorunlar çıkabilir. Bu nedenle arkadaşlarınıza karşı kendinizi açıkça ifade ettiğinizden emin olmasınız. Zaman içerisinde kendimizi ve çevrenizi daha iyi tanıdıkça daha sağlam arkadaşlıklar kurulacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi