İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aşırı çekingen biriyim iletişim kurmakta güçlük çekiyorum

İnsanlardan çok fazla çekiniyorum iletişim kurmakta güçlük çekiyorum. Aşırı çekingen biriyim ve özgüvenim hiç iyi değil. İşe girmekten korkuyorum, hata yapmaktan en son girdiğim iş yerinde aşırı stresten geceleri hiç uyuyamadım. Bir hafta sonra işten ayrılmak zorunda kaldım. Bir hafta boyunca terledim, midemde çarpıntı oldu, iştahım falan kesildi. Hiçbir şey yiyemiyordum. Ne yapmalıyım?
Tarih : 01.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Buraya yazmayı başarmışken, kendiniz için yolculukta bir adım daha atıp terapi almanızı tavsiye ederim. Merak etmeyin çok çekingen, sosyal ortamda kendini kötü hissedip sonrasında bunu aşabilmek tabi ki mümkün sizde bunu başarabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeyi ve kendinize olan özgüveni artırmak için bizlerle görüşebilirsiniz.

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar, özgüven eksikliği ve sosyal fobi gibi durumlar hayatı bizim için olduğundan daha da fazla zorlaştırır. İnsanlarla iletişim kuramamak, duygularını kolay bir şekilde yansıtamamak kişiye gelecek hayatıyla da ilgili kalıcı rahatsızlıklar bırakabilmektedir. Size önerim size uygun en yakın zamanda randevu alıp psikolojik destek almaya başlamanız olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi