İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babam eskisi gibi neşeli değil

Merhabalar iyi günler bunları dile getirirken çok zorlukla yazıyorum çünkü babam artık hayattan bıkmış sıkılmış hiç bir şeyden memnun olmuyor evden dışarı çıkmak istiyor sürekli uzanıyor uyuyor ve hayata bakışı çok değişmiş babamın iştahı bile kesilmiş normal de babam çok hareketli gezmeyi seven yemek yemeği seven biri ama bilmiyorum ne oluyorsa artık gözümüzün önünde bildiğin eriyor ve kaldıramıyorum artık onu böyle üzgün görmeyi kaldıramıyoruz ben annem kardeşlerim zayıflamış yemek yemiyor eskisi gibi yani soruyoruz hep neyin var diye sıkıntım var stres var ve hep içimde çıkmıyor ne yapsam çıkmıyor hayata karşı kolum kanadım kırıldı ne yapsam olmuyor diyor yani babamın evlendirecek çocuğu kalmadı çok şükür durumu ondan sonra ben eşim onlarla birlikte yaşıyoruz hani niye öyle oldu birden bire anlam veremiyorum babam yaşına göre iyi yani gidip gelebiliyor sağlık durumu da yaşına göre iyi yaşı 66 ama bir türlü ne yapsak düzelmiyor.
Tarih : 15.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Depresyona girmiş olma ihtimali yüksek, evlendirecek çocuğu kalmadı demişsiniz tam da bu yüzden bos yuva sendromu yaşıyor olabilir. Bu durumda özellikle bu sürecin onun mutsuzlaşma sürecinin incelenmesi analiz edilmesi gerekir. Uygun bir uzmandan terapi almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi