HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babam için endişeliyim

Merhaba, bugün babam akşam 7de işten geldi ve yemek yiyip yarım saat sonra uyuyakaldı. İçeride ödevimi yapıyordum o yüzden onunla çok sohbet edemedim. Ardından ev çok sessizleşti diye 9.30a doğru kendisine bakmaya gittim, normalde gün içinde uyumaz çünkü. Adım seslerimden uyandı, etrafına bakındı ve çok şaşkındı. Kızım saat kaç bugün günlerden ne gibi sorular yöneltti ve ben cevap verdim fakat 1-2 dakika boyunca sanki beni duymadan etrafı seyretmeye devam etti. Babam aktif bir iş hayatı olan sorumluluk sahibi bir insan ve daha önce onu hiç böyle leyla görmemiştim. Zaman algısını karıştırmasını neye bağlıyor olabilirsiniz? Kendisi 55 yaşında ama yaşına göre çok dinamik, ara sıra spor da yapar. Bu durum herhangi bir rahatsızlığın belirtisi olabilir mi yoksa gereksiz bir endişe mi? Umarım durumu düzgün ve eksiksiz iletebilmişimdir. Dikkatiniz ve vaktiniz için çok teşekkürler, mail aracılığla sizden geri dönüş bekliyorum. [email protected]
Tarih : 18.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, daha doğru bir sonuç için ilk önce doktora görünmeniz daha doğru olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi