İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babamı kaybettim

Babamı kaybettim evet babamla sorunlu bir cocukluk geçirdim yaşım 30 22 yaşımdan 30 yasıma kadar babamla çok güzel zamanlar geçirdik yani tam babamı yeni bulduğumu hissettiğim andan itıbaren onu kaybetmem ve ilk bı kac gunden sonra ağlayamam çok doldurdu beni hıçkıra hıçkıra galamk istiyorum ama olmuyor ağlayamamak bir hastalıkmı acaba
Tarih : 19.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, öncelikle başınız sağolsun. Ölüm hiç kuşkusuz hepimiz için acı veren ve geri çevrilerek bir kaybı ifade ediyor. Fakat buna rağmen zaman içinde tolere edilebilen, kabullenilen bir kayıp. Sizin içinde yaşadığınız ağlayamama durumu aşina olduğumuz bir durumdur. Konuyla ilgili olarak görüşebilirsek size yardımcı olabilirim. Görüşmek dileğiyle.

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Merhaba, başınız sağ olsun öncelikle. Ağlayamamanız aslında şu an kendinize istemsizce ördüğünüz bir duvar gibi. O duvarın arkasında saklanıyor gibisiniz siz de. Şöyle ifade edebilirim size, şu dönemde ağlama şeklinde tepki verememek ileriki zamanlarda, hiç beklemediğiniz anlarda duygusal anlamda taşmalara neden olur, ne nasıl oluyor anlamayabilirsiniz bile ve bu durum sizi çıkmaza sokabilir. Mutlaka bu süreci yas terapisi alarak atlatın. Kayıplar ağır travmalardır, ağlayamıyor olmanız beni endişelendirdi. Bu süreç hakkında duygu boşaltımı yapmanız gerekiyor. Muhakkak görüşelim sizinle, platformdan bana randevu oluşturabilirsiniz. Sevgilerimle..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi