İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babamla kavgalıyım ne yapmalıyım

Adım Açelya 22 yaşındayım Babamla kavgalıyım bayadır konuşmuyoruz bir çok hatasından dolayı. Bize karşı sorumsuz, ilgisiz biri. Kardeşlerimle beraber bu zamana kadar eve biz bakıyoruz. Nereye kadar böyle gidecek. Kredi çekip borçlarını ödedim. Nankörlük yapıp, sen ne yaptın diyor. Bir türlü memnun edemedim. Yakında düğünüm olacak. Söz vermişti sen kredi çek ben sana yatak odası alacam diye, oda yok. Onun zor gününde yanında oldum ama o olmuyor. Adaletsizlik bu baba olarak bari evlenip gideceğim zaman babalık yapsaydı bana. Konu açıldığı zamansa zor gününde yanında oldum, ihtiyacın vardı yardım ettim dediğimdeyse bana her şey karşılıklı değilmiş diyor bu yaşıma kadar çocukluğumu yaşamadım. Siz söyleyin, napalmıyım ben şimdi?
Tarih : 30.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazı ebeveynler çocuklarına yeteri kadar sevgi veremeyebilirler. Çocuklarına sevgilerine göstermekte, sevgi sözcükleri kullanmakta zorlanırlar. Hayat karmaşası içinde, bu güzel duyguları unutabilirler. Bunu sizin zaten bildiğinizi ve ne yaparlarsa yapsınlar sizin bunu düşünmekten vazgeçeceğinizi düşünmezler. Bunu değiştirmek sizin elinizde olan bir durum değil maalesef, siz bundan sonraki yaşantınızda, evliliğinizde, çocuklarınız olduğunda onlara sevgi göstermenin ne kadar önemli olduğunu hem kendinize hem de eşinize hatırlatın. Sevgi gören çocuk sevgi gösterir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi