İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

babamla konuşurken çok tedirgin oluyorum ne yapmalıyım?

Haklı olduğum konularda bile babamın bana karşı çıkışlarını bastıramıyorum. Sesini yükselttiği an kekelemeye başlıyorum. Kendimi ifade edemiyorum. Durum böyle olunca da daha fazla üstüme geliyor. Gerek babam, gerek diğerleri en ufak şeyi sorun olarak görüp bana kızmaya başlıyorlar. Artık yorulmaya başladım.
Tarih : 17.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, babanıza cevap verememeniz ona gösterdiğiniz saygıdan olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ailenizdeki tüm bireylerle ikili ilişkilerinizi kurabilir, girdiğiniz bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Bu düşüncelerinizi göremedikleri için, sizin bunu dile getirmeniz, karşınızdaki bireylerin size olan tavırlarını düzelteceğini düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi