İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Başarısızlık korkusu

Merhaba. İyi akşamlar. Ben 26 yaşındayım iş arıyorum ama mesela bir iş ilanı gördüğümde kendime uygun kriterleri okurken gözüm korkuyor ben bunu yapamam diyorum sürekli ve geri duruyorum. Önceden kendime olan güvenim bu konuda iyiydi ama şimdi niye böyle olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Tarih : 08.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, daha önceden kendinize olan güveninizin iyi olduğunu söylemişsiniz, bunu kıracak bir durum yaşamış olabilir misiniz? Öncelik olarak bu düşünmelisiniz. Yaşamış olmanız size eksik olduğunuzu düşündürmemeli, eğer reddedildiyseniz bu sizin hayatınızda aslında daha güzel bir başlangıç yapacağınız için olmuş olabilir. Hiçbirimiz mükemmel değiliz, eksiklerimiz var. Önemli olan elimizden gelen en iyisi yapmak ve deneyebilmek.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi