İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bir çizgifilme fazla ilgi duymak

Aslında tam bir çizgifilm denemez "Anime" Çizgifilmin yetişkinler için olan hali diyelim Herneyse Bir Animeyi 1 Günde bitirdim Kafamı Kaldırmadan ve bitince kendimi boşlukta gibi hissettim ve hala hissediyorum o Animenin Adını duyunca bir anda moralim düşüyor kendimi sorgulamaya başlıyorum ve animenin bittiğine çok fazla üzülüyorum ve o animeyi özlüyorum animenin adı aklıma gelince sanki Gerçekten yaşanmış bir olay gibi hissediyorum Lütfen yardım. edin eposta adresim : [email protected]
Tarih : 04.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, izlediğimiz şeyler bizi fazla etkileyebiliyor ve hayatımızı kaplayan şeyler çıktığında nasıl boşlukta hissediyorsak animede de bu neden olmasın. animeye çok ilgi duyan yetişkinler var. tabi her alışkanlık gibi bu durumun da biraz zaman sonra unutulması beklenir. Eğer hala o bittiği için boşlukta hissediyorsanız hayatınızda daha ön plana alacağınız ya da vaktinizi kaplayan etkinlikler az olabilir mi? Zamanınızı alacak verimli etkinliklere başlarsanız yavaş yavaş diğer alışkanlıklara özlem de azalacaktır. Tabi bir yandan bu animenin içeriğinin konusunun sizin için neden bu kadar önemli olduğuna da bakmak gerekir. Sağlıkla kalın :)

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada size yardımcı olabilmek için bize ulaşmanızı tavsiye ediyorum. Animelerin sizde uyandırdığı duygular, sizin o duyguyu orada yaşanmamıza neden olan etkenleri araştırmak ve ona göre yardımcı olmak daha sağlıklı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi