İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Boşluktayım

Ben bundan 9 ay önce biriyle tanıştım ve nişanlandım hayatım çok hareketliyken şu an daha durağan ve kısıtlı. 2 senedir çalışmıyorum ama arkadaşlarımla gezmekten eksikliğini bile hissetmedim ama şimdi sadece evde yatıyorum nişanlımla geziyorum evet ama artık ne nişanlımla ne arkadaşımla gezmek ilgimi çekmiyor çoğu şey beni tam anlamıyla mutlu etmiyor etse bile boş kaldığım an kendimi boşlukta üzgün hissediyorum. Bundan 2 ay önce çok daha kotuydum nefes alamıyor gibiydim nefesim tıkanıyor içim deli gibi bunalıyordu intihar etmeyi bile düşündüm. Sebebi ne bilmiyorum şu an daha iyiyim ama içimdeki boşluk sıkıntı hiç geçmiyor içimde bir parça kaldı o sıkıntı iş bulup çalışmanın iyi geleceğini meşgalem olmadığından böyle olduğumu düşünsem de kendi kendime teşhis kızamıyorum
Tarih : 06.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla daha önceden zevkle yaptığınız şeyler artık zevk vermemeye başlamış ve bu durumla yalnız başınıza baş etmekte güçlük çekiyorsunuz. Daha önceden size zevk veren şeylerin neden şimdi zevk vermediğini anlamaya çalışmak ve sizi psikolojik açıdan güçlendirerek bu ve benzeri sorunlarınızla baş edebilecek hale getirmek için psikoterapi size yarar sağlayacaktır. Eğer bu süreçte benimle birlikte yol almak isterseniz sistem üzerinden uygun olduğum zaman dilimlerine bakıp size uygun bir saate randevu oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi