İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bunalımdayım ders calisamiyorum

Kendimi çok değersiz ve yalnız hissediyorum.Kpss sinavini kazanamama ihtimali beni kaygilandiriyor gelecek kaygısı yaşıyorum ama bunalimda olduğum için derste çalışamıyorum ne yapmalıyım?
Tarih : 01.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Aslında stres bir seviyeye kadar gerekli bir durum, aslında bu kişinin o işi önemsediğini gösterir. Fakat dozu aşıp sizi çalışmaktan alıkoyuyorsa bu kaygıyı kontrol altına alıp rahatlama teknikleri öğrenmek için bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyorum.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bu tür durumlarda kaygı kendi kuyruğundan ısıran yılan gibi bir işlev yapar. Hem ısırmaktan zevk alır hem de kendi kuyruğunu ısırdığı için acı duyar. Geleceğiniz için çalışmalısınız ama bundan kaygı duyup çalışmalıyım çok çalışmalıyım diye kaygılandıkça hiç çalışamaz olursunuz. Bu kısırlıktan kurtulmak için bir uzan desteği alsanız daha iyi olabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi