İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Canım yanıyor

Merhaba ben çok fazla acı çekiyorum. 2019'dan 2021 ocağa kadar üstüme titreyen insanın sevgisini artık hissetmiyorum ve bunu hissettikçe onu sıkıyorum. Neden aramıyorsun eskisi gibi yada neden mesaj atmıyorsun. Bütün konuşmam eskiden böyle değildik demekle geçiyor ve aynı şeyleri konuşmaktan ben bile sıkıldım onu düşünemiyorum. Sonuç olarak nasıl davranacağımı bilmiyorum.
Tarih : 07.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, flört döneminde ve ilişkinin başlarında konuşma yoğunluğu ilişki ilerledikçe farklılık göstermesi de oldukça doğaldır çünkü o kişi hakkında bilinmeyen bir sürü şey vardır, bu da konuşmanın daha sık olmasını sağlar. Eskiden böyle değildik gibi cümleler kendinizi ifade etmeniz de yardımcı olmayabilir. Daha öncesinde seninle daha çok konuşurduk ve bu beni çok mutlu ediyor fakat şimdi daha az konuşuyor olmamız beni üzüyor ve konuşamadığımız için seni daha çok özlüyorum gibi cümleler karşınızdaki kişinin sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi