İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

çarpıntı, yanma ve uykumdaki sorunlar

Benim uykum çok ağır, ne yaptığımı asla bilmiyorum ve hatırlamıyorum. Gece uykumdan kalkıp konuştuğumu, yanımda sanki birileri varmış gibi hareketler yaptığımı söylüyorlar ve bu benimle aynı odada bulunan insanları korkutuyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben hiçbir şey hatırlamıyorum. Uykuya daldıktan sonra da çok garip bir şekilde yattığım söylüyorlar, bundan da çok korkuyorlar? gayet yüksek sesle konuşuyor ve yanımda birileri var gibi davranıyormuşum. bunları dile getirmeleri artık beni çok rahatsız ediyor. psikolojik bir rahatsızlık mı yoksa (ne alakası var bilmiyorum ama musallat dediğimiz şey de bende mevcut bundan da olabilir diyorlar ama ben yine de sağlık problemi olabileceğini düşünüyorum.) bende aynı zamanda çok şiddetli kulak yanması var, çarpıntı var bunlar da çok rahatsız edici oluyor. kalbim sanki yerinden çıkacak gibi oluyor göğüs kafesine sığmıyor gibi hissediyorum. lütfen yardımcı olun
Tarih : 11.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Birçok sebebi olabilir. Öncelikle bir psikiyatriste ve fizyolojik bir muayeneye gitmenizi öneririm. Kalıcı olarak kendinizi düzenlemek, anlamak için de psikolojik destek çok iyi gelecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi