İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok çabuk öfkeleniyorum

9 yıllık bir birlikteliğim var. Çok fazla tartışıyoruz aslında çoğo zaman sorunlar küçücük ama ben öfkemi kontrol edemediğimden her şey sarpa sarıyor haklıyken haksız oluyorum. Sevgilimle ayrılma aşamasına geliyoruz ve bugünde oldu. Sevdiğine inanıyorum ama sevgisini çok fazla göstermiyor ve bende buna inanılmaz sinirleniyorum çok fazla ilgi istiyorum görmeyince öfkeleniyorum. Çok çaresizim sevgilime ayrılmak istediğimi söyledim oda bi kaç gün düşünelim dedi ikimizde kendimize bi bakalım ölçüp tartalım eğer yapamazsak bitiririz dedi ama benim bitirmeye hiç niyetim yok çünkü istemiyorum onunla büyüdüm. Bi de evlenmekten kaçıyor bu konuda da ne yapacağımı bilmiyorum. Teşekkür ederim
Tarih : 28.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Ç. Çadırcıoğlu

İlişkiden beklentilerimiz, partnerimizin beklentileri, bizim ilişkiye verdiklerimiz ve partnerimizin bu ilişkiye yaptığı yatırımlar aslında ikili ilişkinin temel taşları olarak ifade edilebilir. Alacağınız profesyonel bir destekle beklentilerinizi yeniden gözden geçirebilir, iletişim teknikleri ve öfke kontrol eğitimleriyle 'küçücük' dediğiniz konularda konunun önemi kadar tepki vermeye ve çaresizlik hissinden kurtulma yönünde adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi