İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok fazla bunalıyorum

Merhaba. Uzun bir süredir fazlaca bunaldığımı hissediyorum. Nefes darlığı çekiyorum ve bazen bu durum artıyor. Kaygılarım var. Başarısızlık, bir şeyleri yapamama, gelecek düşünememe ve ölüm. Her an öleceğimi hissediyorum. Korkmama ve daha çok bunalmama neden oluyor. Halsizliğe neden oluyor, başım dönüyor, bir şeyler yapasım gelmiyor, heveslenemiyorum. İntihar düşünceleri geçiyor aklımdan ve korkuyorum. Arkadaş çevremlede bazı problemlerim var. Özel hayatım da dahil.
Tarih : 23.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Son iki haftanızı baz alarak şu soruları bi değerlendirin; uyku problemi, iştah problemi, umutsuz ve mutsuz ruh hali, gelecek yönelik kaygı ve beklentisizlik vb durumlar varsa, destek almanız önerilir

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi