İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

ÇOK FAZLA HEYECANLANIYORUM

LİSE ÇAĞINDA BAŞLAYAN VE 8 YILDIR ARTARAK İLERLEYEN İSTEĞİM DIŞINDA ŞİDDETLİ BİR HEYECANIM VAR HAYATIMI ALT ÜST ETTİ EN KÖTÜSÜNDEN BİR ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM ARTIK ONDAN SONRA BİR DESTEK ALMA VAKTİ GELDİ DEDİM KENDİME YEMİN EDİYORUM SİZE BİR TANE BİLE ARKADAŞIM YOK HAYATIMDA HİÇ BİR İŞ TECRÜBEM YOK 22 YAŞINDAYIM YAŞITLARIM HEM ÇALIŞIYOR HEM OKUYOR BEN EV KEDİSİ GİBİYİM İNSANLAR SADECE TOPLUM İÇİNDE KONUŞURKEN VEYA SINAVA GİRECEĞİ ZAMAN VEYA BİRİNE AÇILACAĞI ZAMAN HEYECANLANDIĞI NI SÖYLÜYOR BENİM İÇİN SADECE BUNLAR OLSA HAYATIM SÜPER OLUR FAKAT BEN HEYECANIM YÜZÜNDEN ÜNİVERSİTE SINAVINA GİDEMEMİŞ İNSANIM HERKEZİN EĞLENDİĞİ MEKANLARDA BEN YA ŞÖYLE OLURSA YA BÖYLE OLURSA BEN EN İYİSİ GİTMİYİM DEMEKTEN ÇOK SIKILDIM BİR DEFA GENÇ OLUYORUZ SONUÇTA EN SON DIŞARIYA 1 SENE ÖNCE ÇIKTIM ANNEMLER ŞU MARKETE GİT GEL DEDİKLERİNDE BAŞIMDAN AŞIĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLÜYOR KALBİM SÜREKLİ 120 ATIYOR NASIL SAĞ KALDIM ONA ŞAŞIRIYORUM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ
Tarih : 10.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Öncelikle eğer olmadıysanız ilgili doktora muayene olmanızı tavsiye ederim. Herhangi bir sağlık probleminiz olmadığından emin olmak gerekir. Sorun psikolojikse eğer terapi desteği almanız faydalı olacaktır. Bu durum günlük hayatınızı, hayatınızın akışını oldukça etkilemişe benziyor, bu nedenle profesyonel olarak müdahale edilmeli.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi