İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok kırılgan bir yapım var. Bunu nasıl değiştirebilirim?

Merhabalar. Benim 1 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla aynı şehirde yaşıyorduk ama tanıştığımızda o çalışmak için başka bi şehre gitti. Yaklaşık 10 ay kadar görüşmedik. Çoğu kez tartıştık ama ayrılık kelimesi çıkmadı ikimizin de ağzından. Şuan burda ama yine görüşemiyoruz salgından dolayı. Erkek arkadaşım çok fevri biri olmaya başladı. Yani hep bi karamsarlık içinde sürekli tartışıyoruz bu konuda ama o da benden şikayetçi yani benimle istediği gibi konuşamadığını hemen kırıldığımı söylüyor. Haklı da ben hemen alınıyorum bişey dediğinde yani nasıl atlatabilirim bu durumu bilmiyorum. Birbirimizi çok seviyoruz ama bi o kadar da tartışıyoruz. Bazen canı sıkkın oluyor soğuk davranıyor bana nedenini sorduğumda da seninle ilgili değil diyor ama bana soğuk davranınca bende kırılıyorum. Bana yardım edin ne yapmam gerek. ?
Tarih : 10.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Kırılgan bir yapım var demişsiniz. Bu kırılgan yapınız aile ve arkadaşlık içinde de geçerli mi? Benimle istediği gibi konuşamadığında hemen kırılıyor demişsiniz. İstediği gibi konuşmayı biraz açabilir misiniz? Size yardımcı olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi