İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

concerta kullanıyorum beynimde tümör çıktı ne yapmalıyım?

Ben 2 ekim 2020 den beri odaklanma problemim için concerta kullanıyorum. Yaşım 18. İlk hafta 18mg, 2. hafta 36 mg, 3-4. hafta 36+18 mg kullandım ve 4. haftanın sonunda kontrole gittim. Dikkat testi yaptırmamı istedi ve 54mg concerta yazdı. Testi yaptırmaya fırsatım olmadı fakat 54mg kullanmaya başladım. 7 kasım cumartesi günü beyin cerrahı tarafından beyin zarım üzerinde büyümekte olan dermoid tümör tespit edildi. 1 yıl içerisinde ameliyat olmam istendi. Doktora telefon veya mail üzerinden ulaşamıyorum muayene olmam gerekiyor ve 200 TL ücret isteniyor. Ne yapmam gerekiyor?
Tarih : 12.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, var olan dikkat eksikliği belirtileriniz beyin tümörünüzle ilgili olabilir bu nedenle psikiyatrist ve nörolog ile görüşmeniz önemli. Eski görüştüğünüz doktorla görüşemiyorsanız size yardımcı olabilecek başka bir psikiyatristle görüşmenizi öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi