HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Corona oldum çocuğumu görmüyorum

Merhaba ben 33 yaşındayım 19 aylık oğlumla tatile geldim 3 hafta önce 1 haftadır corona oldum. Bir anda karantinaya girince oğlum annem babam ve ablamla kaldı onları sadece görüntülü görmüştü bu zamana kadar şimdi beni görürse ağlar huysuzlanır diye 9 gündür beni hiç görmedi merak ettiğim psikolojik olarak etkilenip bir sorun olur mu ne yapmamı önerirsiniz teşekkürler
Tarih : 27.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Çocukluk döneminde anne ile kurulan bağların etkisi & önemi konusunda haklısınız fakat, çocuğun iyi koşullar altında olduğuna emin olduğunuz takdirde bu süreçte büyük tedirginlikler yaşayacak hiçbir durum yoktur. Unutmayın ki zamanın ve hayatın getirdiği koşulları durumlara adapte edebilmek hepimizin elinde. Burada esas önem teşkil eden, ilerleyen süreçte oğlunuzla tekrar bir araya geldiğinizde sergileyeceğiniz tutumdur. Bu süreçte destek almaktan, profesyonellerin yardımını istemekten çekinmemenizi öneririm. Geçmiş olsun, sağlıkla kalın !

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi