İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Değersizlik hissi.

Merhaba, 38 yaşındayım 9 yıldan sonra bıraktığım sigaraya başladım kilo almaya başladım, hiçbir şey yapmak istemiyorum, sınırsız uyumak istiyorum sadece. Belki bir metodu vardır tekrar yukarı çıkmanın..(zorlayıcı olmayan) Şimdiden teşekkürler.
Tarih : 28.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız sıkıntılar depresyon belirtisi olabilir. Dilerseniz konu hakkında görüşebiliriz. ''Yukarı çıkmanın'' her zaman bir yolu vardır. İyi günler dilerim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Öncelikle bir uzmandan destek alıp sizin deyiminizle tabi ki tekrardan yukarı çıkmanız mümkündür. Aşılmayacak bir durum değildir unutmamanızı isterim. Terapide bunlar üzerinde çalışılıp zaman içerisinde sorunların üstesinden geldiğinizi fark edeceksiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi