İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Depresif nöbetim

Merhaba şöyle diyeyim, ben 2018'de hastanede yattım, bana teşhis olarak depresif nöbet koydular. 4 yıldır ilaç kullanıyorum, 2018'de kötü olduğum için yatırdılar. Bazen içim daralıyor, intihar etme düşüncelerim geliyor ve sanki duvarlar üzerime geliyor, mutsuz oluyorum, hayattan zevk alamıyorum. Bazen ağlamalarım oluyor, sorum şu; ilerde bu bipolara dönüşür mü?
Tarih : 21.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Sağlıklı bir bilgi vermek için detaylı inceleme gerekir. Çünkü böyle bir şüpheyi emin olmadan ve görüşme yapmadan söylemek etik değildir. Bipolar, bazı karakteristik özelliklerle kendini gösterir. Aynı zamanda başka parametreler de vardır. Bu ve bu gibi detaylar için terapi almak ve bir profesyonelle görüşmek gerekir. Bu nedenle terapi desteği almanızı önerebilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi