İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

depresyondayım galiba

son zamanlar 2-3 ay oldu kendimi aşırı mutsuz hissediyorum ölmek gibi hayaller kuruyorum ölmek istemiyorum ama sürekli aklıma geliyor bu hayata niye varım neye gerek geleceğim iyi olacak mı ne zamana kadar böyle devam edecek sonunda intihar mı edeceğim hep güçlü olmak zorunda mıyım ben değilim iyi değilim kafam karışık sevilmiyorum sevemiyorum umut yok bir mucize olsun istiyorum ne yapmam lazım kendimi nasıl toplayabilirim
Tarih : 19.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, gelecek hakkındaki belirsizlikler, anlamsızlık hisleri, ölüm düşünceleri, umutsuzluk, sevilmeme hisleri gibi belirtilerinizin olduğundan bahsetmişsiniz. Sizin de ifade ettiğiniz gibi bu belirtiler depresyon durumunu düşündürmektedir. Anladığım kadarıyla yaşamınızın anlamını bulma konusunda da zorluklar yaşıyorsunuz ve belirsizlik durumundan da etkileniyorsunuz. Bu durumda da kendi değerlerinizle temas edip bu değerlere uygun yaşam amaçlarınızı belirlemenize ve bu doğrultuda harekete geçmenize destek olabilirim. Yaşadığınız problemleri daha detaylı olarak değerlendirmemiz ve terapi sürecimize başlayabilmemiz için bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi