İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

ders çalışmak istemiyorum

Uzun süredir (1-2 ay gibi değil hafta da değil) bayağı uzun süredir ders çalışamıyorum çalışmam gerekiyor farkındayım ama o masaya oturamıyorum bile sadece yatmak ve bir şeyler izlemek istiyorum ne yapmalıyım
Tarih : 07.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sizi ders çalışmaya motive etmek için öncelikle bir hedef belirlemelisiniz. Ders çalışmaya sebep bulmak için öncelikle geleceğe dair planlar yapmalısınız ve hedefini belirlemelisiniz. Gelecekte hangi okulu kazanmak istediğiniz veya hangi mesleği istediğiniz olabilir. Bununla birlikte, hangi zaman aralığında çalışmak istediğiniz göre bir program hazırlayın, günün sonunda o programı bitirdikten sonra kendinizi ödüllendirin. Eğer ders çalışmaya karşı yoğun isteksizliğiniz varsa olma asıl nedenini bulmaya çalışın. Bunun için profesyonel bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi