İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Donukluk, durgunluk

İyi günler hocam. ; son 1 aydır bir anda başımda durduk yere bir ağrı oluyor ama tam ağrı gibide değil hocam. Nasıl anlatsam böyle baskı hissi gibi ve baş dönmesi gibi bir şey. Ondan sonrada tabiri caizse sarhoş gibi oluyorum hocam nasıl sarhoş gibi derseniz böyle bir donukluk oluyor bende aylak gibi oluyorum hocam Tek bir noktaya odaklanıp o noktadan gözümü çevirmeye üşeniyorum ama bir süre sonra geçiyor. Sonra yeniden başlıyor. Gün içinde 3-4 kere olduğu da oluyor.1 kere olduğu da oluyor ama bazen bu donukluk baş ağrısı ve baş dönmesiyle eşlik ediyor bazen de tek donukluk oluyor. İnşallah durumu iyi özetleyebilmişimdir. Anlayamadıysanız lütfen kusura bakmayın hocam. Anlattıklarıma istinaden yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Saygılar...
Tarih : 30.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, konuyla alakalı öncelikle bir doktora görünmenizi, eğer sorununuz fizyolojik değilse, psikolojik destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi